Sıkça Sorulan Sorular

Size neden güvenmeliyim?

Sitemiz üzerinden yapılmış 9000’e yaklaşık alışveriş var. 1 senedir hizmet veriyoruz ve hiç bir problemle ayrılan müşterimiz olmadı. Ürünlerin altındaki ve anasayfadaki yorumların hepsi bir referanstır.

Fiyatlar neden bu kadar düşük?

Sitemizde bulunan tüm ürünler hesap olarak teslim edildiği için bize tedarikçilerimiz tarafından uygulanan indirimler doğrultusunda size fiyat veriyoruz.

Ömür Boyu Garanti nedir?

Ömür Boyu Garanti sistemi müşterilerimizin mağduriyetini 0’a indirmek için eklenmiş bir ekstra güvenlik sistemidir. Hesabınızda çok düşük ihtimalle de olsa bir sorun çıktığı taktirde şartsız koşulsuz hesabınızı yeniliyoruz.

Hangi yollar ile ödeme yapabilirim?

Ödemelerinizi web sitemiz üzerinden Papara, İninal, Param gibi ön ödemeli kartlarla ya da banka ve kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Mobil Ödeme şu anda mevcut değildir. Bu ödemeleriniz 256-Bit şifrelenerek korunmaktadır.

Hesap bilgileri değiştirilebiliyor mu?

Çoğu ürün için değiştirebiliyor olsanız da bazı ürünlerde değişiklik gösterebilir. Bu konu hakkında net bilgi almak için ürün açıklamasını kontrol edin.

Teslimat nasıl ve ne zaman gerçekleşecek?

Hesaplar otomatik olarak stoktan teslim edilmektedir. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra yaklaşık 0-10 dakika içinde müşteri panelinizden ve e-posta adresinizden kontrol edebilirsiniz.

İade yapabiliyor muyuz?

Resmi Gazete’ye göre dijital olarak teslim edilen ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Bu yüzden bizde ürünleri iade alamıyoruz.

İstediğim oyunu bulamadım?

Eğer istediğiniz oyun web sitemizde ekli değilse bize Instagram sayfamız üzerinden ulaşabilir, oradan eklenmesini talep edebilirsiniz.